KKWA Architekci to studio projektowe założone w 2015 roku przez Katarzynę Kosiorek i Alicję Wąsak, absolwentki Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Łódzkiej. Każda z projektantek wnosi w dorobek biura ponad 10 lat doświadczenia w realizacji zarówno projektów wnętrz jak i projektów domów. Współpracę z Klientem opieramy na dialogu, na podstawie którego kreowane jest unikatowe wnętrze. Wnętrze, w którym Klient będzie czuł się komfortowo przez wiele lat.
Nasze podejście opiera się na trzech filarach:

Pierwszy to skuteczna współpraca z Klientem. Kluczową rolę gra tutaj udoskonalany przez lata proces realizacji projektów. Każdy z etapów, od koncepcji, przez wizualizacje, projekt wykonawczy aż po budżet pozwala zrozumieć potrzeby klienta i dostarczyć projekt który nie tylko spełni, ale przerośnie jego oczekiwania.

Drugi filar to budżet. Bardzo istotną kwestią jest przedstawienie Klientowi budżetu który pozwoli zrealizować kluczowe założenia projektu. Stały kontakt i wieloletnia współpraca z wyspecjalizowanymi dostawcami i wykonawcami pozwalają nam przedstawić Klientowi realistyczny koszt wykończenia zaprojektowanego wnętrza lub domu.

Trzeci filar to wykonanie projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości elementów wyposażenia, materiałów i procesu budowlanego, nasze realizacje w rzeczywistości robią jeszcze większe wrażenie, niż gdy ogląda się je na ekranie monitora.

Opisane powyżej trzy filary pozwalają nam dostarczać kompleksową usługę, która zapewnia najwyższy komfort Klienta.

Kasia

Katarzyna Kosiorek: CEO

Absolwentka wydziału architektury oraz wydziału wzornictwa Politechniki Łódzkiej.

Architektura to jej pasja. Perfekcjonistka, która w trakcie każdego projektu jest w pełni zaangażowana w to, aby propozycje przedstawiane Klientowi były idealnym połączeniem funkcjonalności i prostoty.

Uważnie wsłuchuje się w narrację i preferencje Klienta, aby zrozumieć na tej podstawie jego potrzeby, styl, temperament. W projektowanej przestrzeni dąży do opowiedzenia spójnej historii przy pomocy form, znajomości wzornictwa i elementów wyposażenia. Zwieńczeniem tej historii jest wizualizacja wypracowanej wspólnie z Klientem koncepcji.

Ala

Alicja Wąsak: VP

Absolwentka wydziału architektury Politechniki Łódzkiej.

W swoich projektach na pierwszym miejscu zawsze stawia potrzeby Klienta – sam proces projektowania jest dla niej jak budowanie mostu. Oczekiwania, pomysły i potrzeby Klienta to jeden z brzegów rzeki, drugi to piękna forma, starannie dobrane materiały, duży nacisk na detale oraz funkcjonalność. W procesie twórczym robi wszystko aby te dwa brzegi zostały połączone poprzez inspirujący projekt będący mostem, który oprze się próbie czasu.

Jej celem jest urzeczywistnienie wypracowanej wizji. Stworzona przez nią dokumentacja techniczna zapewnia efektywną  i spójną komunikację z wykonawcami w trakcie realizacji projektu.